Recenze Bose

Ověřený zákazník CZC.cz chalupář

Přidáno: 11. dubna 2024

Zakoupeno v CZC.cz

Tento produkt je vysoce kvalitní, cenově sice dražší, ale kvalita odpovídá ceně.

Přidáno: 11. dubna 2024

• ANC like no other
  • comfortable on ears, even with hours having them on
  • sound quality
  • battery life
  • if you have over ear BOSE QC, buds are the summer version so your ears dont sweat and you can enjoy the same quality

none

Bose QuietComfort Headphones

Bose QuietComfort Headphones

Ověřený zákazník iWant.cz grossmi

Přidáno: 30. března 2024

Zakoupeno v iWant.cz

• Bose = kvalita
  • Zboží bylo oproti jiným obchodům "levnější", což mě vedlo k nákupu na zdejším obchodě

Uvidí se v horizontu více měsíců, teď vše jede, jak má. Zboží je zbrusu nové.

Ověřený zákazník iSPACE.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2024

(naposledy upraveno 26. března 2024)

Zakoupeno v iSPACE.cz

• Malý, lehký, kvalitní a dostatečně výkonný.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Old Eagle

Přidáno: 18. března 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Kvalita sluchátek je vynikající. Nemám žádné negativní připomínky, i když vím, že někteří uživatelé mají jiný názor.

Ověřený zákazník Smarty.cz marianpraha

Přidáno: 16. března 2024

Zakoupeno v Smarty.cz

• Skvělý zvuk
  • Absolutně nejlepší potlačení šumu u špuntových sluchátek
  • Špičkový prostorový zvuk Bose Immersive Audio
  • Výborně sedí v uších
  • Drží výborně u sportu - běhu

Měl jsem možnost vyzkoušet sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), DENON PerL PRO, Sony WF-1000XM5 a musím říct, že sluchátka BOSE QuietComfort Ultra Earbuds jsou úplně někde jinde, minimálně o dva řády výše, ať už vezmu potlačení šumu, prostorový zvuk, pohodlnost v uších je dotaženo do absolutní špičky. Pokud hledáte špičková sluchátka, neváhejte ani minutu, mohu jen doporučit.

Bose QuietComfort 45

Bose QuietComfort 45

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz mmm

Přidáno: 7. března 2024

(naposledy upraveno 7. března 2024)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Sluchatka jsou velmi dobra, snadne sparovani s telefonem i notebookem najednou, pri prichozim nebo teams callu se samo prepne na spravne zarizeni. Kvalita zvuku super, noise cancellation taky top. Pri callu je dobre vypnot NC abyste se sami slyseli. Jedine, co me zarazilo, ze nedrzi na hlave az tak pevne, pri predklonu maji tendenci sklouznout, coz ale zase muze byt plus v tom ze pri dlouhem pouzivani za stolem nebo v letadle nebudou tlacit. Pro nekoho, kdo s nimi chce chodit po ulici doporucuji vyzkouset, pokud je chcete hlavne domu a do dopravnich prostredku pak jednoznacne doporucuji.

Bose QuietComfort Earbuds

Bose QuietComfort Earbuds

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. im

Přidáno: 7. března 2024

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

• Perfektní ANC.

Přidáno: 25. února 2024

• Výborně

Ověřený zákazník basys.cz Martin Svoboda

Přidáno: 23. února 2024

(naposledy upraveno 23. února 2024)

Zakoupeno v basys.cz

• Výborné ANC
  • Slušný zvuk, byť ve výškách slyším u některých partií jisté zkreslení či nevyváženost - neumím popsat, moje 20 let stará kabelová Sony mi zkrátka znějí ve výškách přirozeněji. Ale na BT sluchátka určitě hrají nadprůměrně dobře.
  • Jsou to "plnotučná" QC 45, jediný rozdíl je měkké pouzdro.
  • Nejsou vůbec vhodná na nošení venku, kde může foukat byť slabý vítr! I v lehkém vánku totiž jdou velmi rušivé zvuky z mikrofonů, je to o dost horší než u jiných sluchátek. ANC režim je trochu lepší (s nejmírnějším vánkem si poradí a odfiltruje ho, ale už fakt slabé zafoukání je slyšet), Aware mode je úplná tragédie.
  • ANC nejde vypnout. S ohledem na předchozí bod je toto tragédie a pakárna!! Pouze s kabelem to lze, ale přes BT nikoliv. Je to děs, kvůli tomu jsem sluchátka vrátil. Už před rokem se to řešilo na jedné diskusi v Reddit, prý se chystá update (duben 2023), co by to umožnil - mno, zatím update jaksi nedorazil. Fakt ignorance výrobce - chápu, kdyby si třeba člověk mohl v aplikaci vybrat, zda chce přepínat jen ANC/Aware anebo ANC/Aware/OFF (jako to mají třeba Technics EAH-AZ60M2), ale vůbec nenabídnout ANC vypnout, to je naprosté ignoranství vývojářů Bose. Za mne palec dolu. Ja to čtu tak, že tím chtějí říct: "naše ANC je dokonalé, nebudete potřebovat ho vypnout". Tak to sorry, není dokonalé. Nejen, že logicky lze něco trochu zvuk z okolí slyšet, ale hlavně jsou zkrátka občas situace, kdy někteří uživatelé preferují ANC i Aware vypnout. Zmíněný vítr je jedna z nejtypičtějších. Ale jsou i jiné, třeba když chci uším od poslechu s ANC ulevit, nebo když chci slyšet z okolí "něco mezi" ANC a Aware, nebo když prostě jen není ANC potřeba (poslouchám v tiché místnosti).
  • Obecně aplikace neumožňuje moc nastavení. Pouze třípásmový EQ. Ale to bych oželel.

Ověřený zákazník iSPACE.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2024

Zakoupeno v iSPACE.cz

• Super jak je malý. Dobrý zvuk

Přidáno: 12. února 2024

• Hrají skvěle

Desing jsem očekával premiovější ale neurazí. Sluchátka byly zabaleny v další krabici i s vycpávkou , přesto byl obal poškozený a tudíž jako dárek za tyhle peníze degradující a nepoužitelný!!!!!!! Další obrovské mínus obchodníkovi Alzy za telefonát směřovaný k zaplacení si 1500Kč za Záruku okamžité výměny. Proč ? Že je materiál na náušnících nekvalitní? Za tyhle peníze a ještě + 1500??? Jak tuhle informaci má zákazník jako já (kontrolor kvality) pozřít. Jsem za to vše tak nas....zlobený že se rozhoduji sluchátka vrátit !!!!! Zřejmě oslovím jiný kvalitnější obchod , kde mají k zákazníkovi osobnější přístup.

Přidáno: 27. ledna 2024

• skvěle vyvážený zvuk
  • 2 spárovaná zařízení naráz
  • Není tak ochotný k párování jako třeba JBL

Ověřený zákazník iWant.cz Martin

Přidáno: 26. ledna 2024

Zakoupeno v iWant.cz

• Nádherně hrají a opravdu super ACN, aplikace v češtině a dostačující. Sluchátka jsou o chlup lepší než Sony ve stejné třídě.

Ověřený zákazník Smarty.cz Serehe

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v Smarty.cz

• Kvalita BOSE
  • Krásný zvuk v malem těle
  • Skladný
  • Praktické poutko
  • Udávané červené provedení není červená barva nýbrž hnědá, to mě dost zarazilo.
Bose Surround Speaker

Bose Surround Speaker

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. ledna 2024

(naposledy upraveno 14. ledna 2024)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Jako zadní repro k Bose soundbar smart ultra naprosto dostatečné. Bezdrátová komunikace se sounbarem, každé repro je ale připojené kabelem na svůj přijímač signálu, a ten zapojený do zásuvky. Takže při zavěšení na zdi počítejte s kabelem, vedoucími na zem k přijímačům. Nutno dokoupit originál držáky na zeď ( můj případ ) nebo stojany, kde už je zřejmě schován i přívodní kabel.

Ověřený zákazník basys.cz Elena

Přidáno: 7. ledna 2024

(naposledy upraveno 7. ledna 2024)

Zakoupeno v basys.cz

• Neskutečně pohodlné
  • Kvalitní zvuk, obzvlášť po úpravě ekvalizéru v apce
  • Aplikace dobře ovladatelná
  • ANC funguje skvěle
  • Aware mode taky funguje jak má, člověk opravdu slyší co se kolem děje
  • Po delším nošení se krapet orosí uši

Kdysi jsem dostala Bose SoundSport sluchátka jako dárek, jednoznačně nejlepší a nejpohodlnější sluchátka jaké jsem kdy měla a po x letech stále fungují. Když jsem začala shánět sluchátka přes uši, vyzkoušela jsem nejdříve levnější Sennheiser a JBL, ale obojí jsem musela vrátit. Bose za tu cenu prostě jednoznačně stojí. Pohodlí a kvalitní zvuk jsou pro mě při poslechu hudby nejdůležitější a to tyhle sluchátka poskytují na jedničku.

Bose Smart Soundbar 900

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. prosince 2023

• ANC
  • Aplikace

Mají excelentní aktivního potlačení hluku (ANC) sluchátek, která je dokonce lepší než u renomovaných sluchátek přes uši SONY WH-1000XM5. Ale mají hroznou aplikace. Hlavně kvůli nedostatečným možnostem nastavení ovládání, jako je klikání.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. prosince 2023

• pohodlí
  • nejlepší ANC

Špunty s nejlepším ANC - pan Sony a jabko se můžou jít schovat. Ani zdaleka nedosahují kvalit Bose QC Ultra.

Zobrazuji 1 - 20 ze 457 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...23